SUNKVEŽIMIŲ VAIRUOTOJAI ĮVAIRIEMS PROJEKTAMS

Pilnas etatas
Olandija
Prieš 1 year

Darbo pobūdis

Reikalingi vairuotojai (C; CE kategorija) skirtingiems projektams:

1. Skalbinių išvežiojimas iš pramoninių skalbyklų iš/ į viešbučius: (Krovinių (konteinerių) pasikrovimas/išsikrovimas iš sunkvežimio);
2. Mobillių tualetų transportavimas po objektus;
3. Darbas oro uoste su krovinine mašina;
4. Gaminių išvežiojimas po parodas.

Pagal Jūsų pageidavimus ir patirtį parinksime Jums tinkamiausią projektą.

Reikalavimai

– C; CE; kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
– 95 kodas (būtinas);
– Tachografo kortelė (būtina);
– Geri anglų kalbos įgūdžiai (būtina);
– Fizinė ištvermė;
– Atsakingumas;
– Rimtas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

– Laiku mokamą darbo užmokestį 10 eur/val (atskaičius mokesčius) su galimybe didėti;
– Nemokamą apgyvendinimą;
– Visapusišką įmonės administracijos pagalbą Jūsų išvykimo laikotarpiu;
– Socialines garantijas.

PareigosPagalbinis darbininkas

A valid phone number is required.
A valid email address is required.